Wszystko w oczach
PrzezSylwia
Czasem zbliżam się powolnym krokiem do moich myśli
jak kot, który robi to leniwie
tylko, że
kot po prostu jest
a ja, ja chowam się w sobie
i nie wiem czy chcę, by ten dzień nastąpił, czy mogę go jakoś, dziwnym trafem, ominąć, przeskoczyć
w oczach jest wszystko
i słońce, i zmienność i niepewność, chmury
decyzje, radość, moc…
moc, przy której myśli i niewygodne uczucia po prostu płyną i niczemu nie zagrażają
moc, dzięki której sądzisz przez chwilę, że jesteś w stanie powstrzymać burzliwy ocean
moc…niesiona kojącym spojrzeniem
moc to Ty
i ja nią bywam
kiedy radośnie i łagodnie wypełniasz przestrzeń
dziękuję, że jesteś
tak, Ty
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
„Jeszcze mi tylko z oczu jasnych
Spływa do warg kropelka słona
A ty mi nic nie odpowiadasz
I jesz zielone winogrona”
Ależ piękne! Kto jest autorem?
Ewa Demarczyk – Tomaszów
Dziękuję! Cudne to!
Fascynujący jestem Twoim stylem pisania! Czy możesz podzielić się, jakie książki, blogi lub inne źródła inspirują Cię do doskonalenia swojej umiejętności redakcyjnej? Jakie konkretnie elementy staramy się wchłonąć i implementować w swoich tekstach?
Dziękuję bardzo! Inspiruje mnie życie, tyle i aż tyle 🙂
Sylwuś, dobrze, że Ty jesteś.
Dzielisz się energią i optymizmem. Dajesz nadzieję i wspierasz.
Zawsze radosna, mimo własnych trosk.
Cieszę się, że teraz spełniasz się też jako winiarka-blogerka 🙂
I cieszę się, że miałam to szczęście spotkać Cię na swoje drodze :*
Karolka, to niesamowite, bo dziś, właśnie dziś, jakieś 90 minut temu, myjąc podłogę (! rzadkość, żeby nie było), stanęłam nagle na baczność (EUREKA), czemu tak dawno nie rozmawiałyśmy? A tu proszę, Ty pomyślałaś też o mnie wtedy! Dziękuję Ci za wsparcie i motywację, zawsze. I za dobre słowa. Bądź!